ПРОДУКТИ
Кошница

Парацедол за деца сусп. 120мг/5мл

Парацедол за деца сусп. 120мг/5мл
Парацедол за деца сусп. 120мг/5мл
  • Наличност: ДА
  • Код на продукта: a2581
5.31лв.
Купи

Парацедол за деца

съдържа активно вещество парацетамол с болкоуспокояващо и понижаващо температурата действие. Прилага се през устата и облекчава болката при никнене на зъби, зъбобол и възпалено гърло. Понижава температурата при настинки, грип и детски инфекции. Също така се препоръчва за понижаване на високата температура, появила се като реакция след ваксинация. Ако след 3 дни детето не се чувства по-добре или състоянието му се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.

Състав:

 

Активно вещество:

парацетамол 120 мг в 5 мл перорална суспензия.


Други съставки:

ксантанова гума, малтитол течен (Е965), сорбитол (Е420), лимонена киселина монохидрат, натриев цитрат, глицерол, метилпарахидроксибензоат (Е218), пропилпарахидроксибензоат (Е216), азорубин (Е122), течна есенция „Ягода” (бензилов алкохол Е1519, етил малтол Е637, портокалово масло в пропилен гликол Е1520), течна есенция “Малина” (млечна киселина, триацетин, ванилин, парахидроксибензил ацетон, розово масло).

Начин на употреба:

Прилага се през устата. Разклатете добре бутилката преди употреба! Да не се дават повече от 60 mg/kg телесно тегло за период от 24 часа!